Zajęcia indywidualne i grupowe z języka angielskiego online

tablica szkolna z przywitaniem w różnych językachOferujemy kursy z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania.Prowadzimy zarówno indywidualne lekcje online, jak i zajęcia grupowe dla firm i instytucji. Nasi doświadczeni dydaktycy mogą pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów i certyfikatów. W ramach świadczonych usług realizujemy także tłumaczenia i korekty już istniejących tłumaczeń.

Jaki jest nasz cel?

Naszą misją jest praktyczne przygotowanie słuchaczy do mówienia i czytania w obcym języku. Wiemy, jak trudne bywają pierwsze kroki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie czuli się swobodnie i przełamali barierę językową. W czasie pracy stosujemy nowoczesne metody dydaktyczne i wykorzystujemy autorskie materiały edukacyjne.

Nasi lektorzy posiadają wykształcenie kierunkowe i solidne przygotowanie nauczycielskie. Świetna znajomość języka ojczystego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiegpozwala im prowadzić zajęcia zarówno dla Polaków uczących się języka obcego, jak i obcokrajowców, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności posługiwania się językiem polskim.

Paulina Pietrzyk-Kowalec

Filolożka angielska, jak i nauczycielka z wieloletnim stażem. W Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie obrała rolę wykładowcy między innymi przedmiotów pedagogicznych i biznesowych. Jest również trenerem i szkoleniowcem języka polskiego dla obcokrajowców, a także języka angielskiego ogólnego oraz specjalistycznego w dziedzinach m.in. takich jak:

• prawo,
  • finanse,
  • marketing,
  • zarządzanie,
  • psychologia,
  • bankowość,
  • biznes,
  • logistyka,
  • informatyka.

Ponadto wykonuje tłumaczenia dokumentacji prawnej oraz biznesowej, zajmując się profesjonalną obsługą klienta i uczestnicząc w negocjacjach biznesowych, jak i rekrutacjach pracowników. Oprócz tego jest członkiem europejskiego stowarzyszenia EULETA, który zrzesza ekspertów z Legal English. Uczestniczy także w światowym stowarzyszeniu naukowym WASET. Na co dzień w sposób kompleksowy oraz rzetelny współpracuje na najwyższym poziomie z klientem biznesowym. Przygotowuje również do międzynarodowych certyfikatów językowych.

Pasję oraz zaangażowanie Pani Pauliny umożliwiło zdobycie wielu cenionych nagród i certyfikatów. Zdobywczyni nagród na konferencjach międzynarodowych oraz statuetki TOP WOMAN IN POWER w konkursie organizowanym pod patronatem medialnym FORBES przez CEOWORLD MAGAZINE. Założyciel firmy PROGRESS Paulina Pietrzyk-Kowalec i pomysłodawca Centrum Językowego PROGRESS.

Z nami nauczysz się języków takich jak:

Włochy

włoskiego